مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل درکسب و کارتان

 

مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارتان:

سبقت از رقبا:
دسترسی مشتریان را به خودتان آسان کنید.با استفاده از قرار دادن کسب و کارتان بصورت اپلیکیشن از دیگر رقبای خود پیشی بگیرید.

کاهش هزینه تبلیغات:
هزینه چاپ کاتالوگ حذف شده و کاتالوگ دیجیتال شما بر روی موبایل مشتری قرار می گیرد.

به روز رسانی:
مشتریان هر لحظه لیست به روز خدمات شما را می بینند و از اخبار شما مطلع می شوند.این کار روش کم هزینه برای آگاهی و جذب مشتری میباشد.

چرا کسب و کار شما نیاز به اپلیکیشن موبایل اختصاصی دارد ؟

با استفاده از موبایل اپلیکیشن در هر لحظه توسط مشتریان خود دیده شوید. محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارید:
با توجه به آمار هایی که گفته شد، شما هم با داشتن یک اپلیکیشن موبایل، این امکان را به همه می دهید، تا بتوانند شما را رسد کنند. یک فروشگاه مجازی کوچک از کسب و کارتان کافی است تا این فرصت را برای خود به وجود آورید. این نکته بسیار اهمیت دارد که که خلاقیت و نو آوری دربسیاری از کار ها، حداقل تا مدت ها شما را منحصر بفرد می کند و این در علم تجارت، اصطلاحا مزیت رغابتی خوانده می شود.شما می توانید از اپلیکیشن به عنوان ابزاری برای نمایش محصولات و خدمات خود استفاده کنید. کاربرانی که اپلیکیشن شما را مشاهده می کنند در آینده به اپلیکیشن شما دسترسی خواهند داشت.

ایجاد یک بازار هدایت شده با استفاده از موبایل اپلیکیشن:
شما با سرچ و جستجودر دنیای وب می توانید تمام اطلاعات، راجع به هر موضوعی را پیدا کنید. . یعنی معمولا آن چیزی که مدنظر کاربر است، نمایش داده می شود و شما در نمایش محتوی از اختیار نسبی کمی برخوردار هستید. این یکی دیگر از مزایای اصلی اپلیکیشن های موبایل نسبت به رغبای اینترنتی است. شما به صورت حساب شده و در بازه های زمانی مناسب می توانید کاربر را با استفاده از ارسال پیام به صفحه ی اصلی موبایل ها، آنها را به موارد مورد نظر خود هدایت نمایید.

ایجاد وفاداری و حس تعلق در کاربران با استفاده از موبایل اپلیکیشن:

موبایل اپلیکیشن ها می تواننددر آینده ای نه چندان دور مسئولیت کارت های امتیازی و بن های تخفیف، و در مواردی پی گیری مشتریان پس از خرید محصول را به عهده بگیرند این امر حس وفاداری و تعلق خاطر را در مشتریان شما بیشتر خواهد کرد .

اپلیکیشن ها به عنوان ابزار تبلیغاتی:

یکی از ابزار حیاتی برای تبلیغ محصولات و خدمات شما وب سایت است، این در حالی است که روزانه تعداد افرادی که از موبایل استفاده می کنند درحال افزایش است و اکثر آنها از طریق گوشی های هوشمند و سایر ابزارها به اینترنت دسترسی دارند. توسعه و تبلیغ اپلیکیشن موبایل در بین کاربران برای پیشبرد کسب و کار شما بسیار مفید است. امروزه اغلب امور روزمره مانند تجارت و بازرگانی و یا پرداخت ها توسط موبایل ها انجام می گردد و به نظر می رسد که در آینده بسیاری از کارهای محاسباتی نیز توسط آنها انجام پذیرد..

ارسال یک دیدگاه